aktualizováno: 11.09.2021 09:56:43

Sportovní klub Badminton Boreček Opava

Přihlášky
Lubeník Ondřej SK Badminton Boreček Opava, z.s.
Pešát David Badminton Akademie Olomouc, z.s.
Matuš Vojtěch BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Waliszewski Marek TJ Sokol Klimkovice
Bojda Petr TJ Slavoj Český Těšín
Oswald Michal TJ Sokol Klimkovice
Kašpárek Adam BK Kopřivnice, z.s.
Petruška Ondřej TJ Sokol Klimkovice
Durčák Ondřej TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Kraus Martin TJ Sokol Klimkovice
Vařák Boris TJ Sokol Klimkovice
Šústal Vojtěch BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Brantal Martin Ostrava Badminton Klub
Čermák Filip BK Kopřivnice, z.s.
Kostka Jaromír TJ Sokol Klimkovice
Burget Adam TJ Sokol Polabiny Pardubice
Tvrdík Lukáš TJ Montas Hradec Králové
Kaplan Ondřej TJ Sokol Polabiny Pardubice
Česlík František Ostrava Badminton Klub
Glac Samuel BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Havlíček Michael BADMINTON FSpS MU, z.s.
Holec Tadeáš TJ Sokol Růžďka
Mračna Adam Lokomotiva Břeclav
Mrózek Daniel TJ Sokol Klimkovice
Raška Jakub BK Kopřivnice, z.s.
Raška Libor BK Kopřivnice, z.s.
Škubala Martin Ostrava Badminton Klub

 

Pavlišová Klára TJ Sokol Křemže
Fliglová Nela Badminton Sharks Brno, z.s.
Hrdinová Zuzana BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Pawliková Veronika TJ Slavoj Český Těšín
Kniezková Kateřina TJ Slavoj Český Těšín
Hartmannová Alžběta Badminton Akademie Olomouc, z.s.
Šebestová Gabriela Ostrava Badminton Klub
Šimonová Tereza SK Badminton Boreček Opava, z.s.
Kubánková Sára Karolína TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Cekotová Klára SK Badminton Boreček Opava, z.s.
Adamčíková Aneta TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Lazarová Natálie Ostrava Badminton Klub
Šuhajová Lucie BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Czajová Tereza TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Čížová Veronika TJ Sokol Klimkovice
Grednerová Sarah TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Hanzlová Viktorie Lokomotiva Břeclav
Holá Bára TJ Sokol Klimkovice
Honajzerová Eliška TJ Sokol Klimkovice
Krajčí Natálie BK Kopřivnice, z.s.
Wojewodová Marie BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Langová Lucie Ostrava Badminton Klub

 

Čtyřhra dívky   Mix
Kniezková Kateřina Pawliková Veronika   Bojda Petr Kniezková Kateřina
Šebestová Gabriela Lazarová Natálie   Čermák Filip Adamčíková Aneta
Šimonová Tereza Cekotová Klára   Česlík František Šebestová Gabriela
Kubánková Sára Karolína Adamčíková Aneta   Burget Adam Pawliková Veronika
Honajzerová Eliška Holá Bára   Glac Samuel Ceková Klára
Šuhajová Lucie Grednerová Sarah   Havlíček Michael Fliglová Nela
Hartmannová Alžběta Hrdinová Zuzana   Holec Tadeáš Wojewodová Marie
Czajová Tereza Fliglová Nela   Kašpárek Adam Kubánková Sára Karolína
Krajčí Natálie Wojewodová Marie   Brantal Martin Pavlištíková Bára
Čížová Veronika Pavlištíková Bára   Kostka Jaromír Honajzerová Eliška
Langová Lucie Hanzlová Viktorie   Matuš Vojtěch Šuhajová Lucie
      Mračna Adam Hanzlová Viktorie
Čtyřhra hoši   Pešát David Hartmannová Alžběta
Bojda Petr Burget Adam   Petruška Ondřej Čížová Veronika
Holec Tadeáš Šústal Vojtěch   Raška Jakub Czajová Tereza
Čermák Filip Kašpárek Adam   Raška Libor Krajčí Natálie
Glac Samuel Durčák Ondřej   Šústal Vojtěch Grednerová Sarah
Havlíček Michael Mračna Adam   Vařák Boris Holá Bára
Kaplan Ondřej Tvrdík Lukáš   Kaplan Ondřej Šimonová Tereza
Brantal Martin Česlík František   volná hráčka Lazarová Natálie
Kostka Jaromír Mrózek Daniel   volná hráčka Langová Lucie
Kraus Martin Vařák Boris   Tvrdík Lukáš volný hráč
Matuš Vojtěch Waliszewski Marek   Mrózek Daniel volný hráč
Oswald Michal Petruška Ondřej   Oswald Michal volný hráč
Raška Jakub Raška Libor   Kraus Martin volný hráč
Škubala Martin     Škubala Martin volný hráč

Formulář přihlášky

Email: *
Klub: *
Jméno / příjmení / datum narození hráčů: *
Opište číslo