aktualizováno: 19.11.2017 21:25:55

Sportovní klub Badminton Boreček Opava

Přihlášky

 

 

Seznam přihlášených
Aktuálně registrováno 25 párů z 30 hráčů.      
Aktualizováno 1. duben 2017 v 10:49.     nasazení
         
         
Muži
Výkonnostní rating turnaje   5 270  BeR .
http://badmintonborecek.wbs.cz/rating_ber_-_ctyrhry_-_muzi.pdf
         
1 Sýkora Martin X a Hošák Petr X Opava a Krnov   1
2 Sonnek Tomáš a Kremzer Filip X Opava a Bílovec   4
3 Heidler Jakub X a Kořený Tomáš X Orlová a Ostrava   2
4 Kocich Jiří X a Tomášek Libor X Frýdek Místek a Ostrava   3
5 Turský Robert X a Kvita Daniel X Bílovec   6
6 Grusman Jiří X a Kubný Jan X Opava   5
7        
8        
9        
10        
11        
12        
13        
14        
15        
16        
n1        
         
         
         
         
Ženy
Výkonnostní rating turnaje   5 145  BeR .
http://badmintonborecek.wbs.cz/rating_ber_-_ctyrhry_-_zeny.pdf
         
1 Šubertová Marcela X a Hykelová Barbora X Frýdek Místek a Ostrava   5
2 Hozáková Michaela X a Dostálová Bára Opava   3
3 Turská Lenka X a Kvitová Marcela X Bílovec   3
4 Hromadová Olga X a Solnická Martina X Opava   1
5 Valigurová Alice X a Mazurová Michaela X Orlová a Ostrava   2
6        
7        
         
         
         
         
         
         
Mixy
Výkonnostní rating turnaje   5 303  BeR .
http://badmintonborecek.wbs.cz/rating_ber_-_ctyrhry_-_mixy.pdf
         
1 Šubertová Marcela X a Súkup Josef Frýdek Místek a Vrbno pod Pradědem   1
2 Solnická Martina X a Hošák Petr X Opava a Krnov   5
3 Hromadová Olga X a Sýkora Martin X Opava   2
4 Režnarová Lenka a Krčmář Martin Krnov   9
5 Moravcová Michaela a Kremzer Filip X Opava a Bílovec   3
6 Švábková Šárka a Mažgut Jaroslav Opava a Třinec   7
7 Kaločová Iveta a Kocich Jiří X Frýdek Místek   6
8 Hykelová Barbora X a Tomášek Libor X Ostrava   10
9 Grusmanová Anna a Kubný Jan X Opava   12
10 Hozáková Michaela X a Grusman Jiří X Opava   13
11 Kvitová Marcela X a Kvita Daniel X Bílovec   14
12 Turská Lenka X a Turský Robert X Bílovec   11
13 Valigurová Alice X a Heidler Jakub X Orlová   8
14 Mazurová Michaela X a Kořený Tomáš X Ostrava   4

 

TOPlist