aktualizováno: 30.10.2019 19:30:30

Sportovní klub Badminton Boreček Opava

Přihlášky

GPC U15

 

Hrazdíra Patrik Sokol Židlochovice
Waliszewski Marek TJ Sokol Klimkovice
Matuš Vojtěch BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Glac Samuel BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Oswald Michal TJ Sokol Klimkovice
Danys Jakub BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Durčák Ondřej TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Kostka Jaromír TJ Sokol Klimkovice
Petruška Ondřej TJ Sokol Klimkovice
Gratza Matyáš SK Badminton Boreček Opava, z.s.
Bojda Petr TJ Slavoj Český Těšín
Kozel Antonín TJ Slavoj Český Těšín
Vařák Boris TJ Sokol Klimkovice
Kupec Ondřej TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Kraus Martin TJ Sokol Klimkovice
Čermák Filip BK Kopřivnice, z.s.
Kašpárek Adam BK Kopřivnice, z.s.

 

Hrdinová Zuzana BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Helešicová Barbora BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Špačková Adéla BK Kopřivnice, z.s.
Pawliková Veronika TJ Slavoj Český Těšín
Šimonová Tereza SK Badminton Boreček Opava, z.s.
Cekotová Klára SK Badminton Boreček Opava, z.s.
Gráfová Melánie TJ Sokol Klimkovice
Dvorníková Emma TJ Sokol Klimkovice
Kniezková Kateřina TJ Slavoj Český Těšín
Grednerová Sarah BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Šuhajová Lucie BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.

 

Mix         Čtyřhra ženy    
Hrdinová Zuzana a Glac Samuel   Šimonová Tereza a Cekotová Klára
Pawliková Veronika a Bojda Petr   Gráfová Melánie a Dvorníková Emma
Cekotová Klára a Gratza Matyáš   Pawliková Veronika a Kniezková Kateřina
Gráfová Melánie a Petruška Ondřej   Grednerová Sarah a Šuhajová Lucie
Dvorníková Emma a Kostka Jaromír   Hrdinová Zuzana    
Kniezková Kateřina a Kozel Antonín   Špačková Adéla    
Grednerová Sarah              
Šuhajová Lucie              
Hrazdíra Patrik              
Špačková Adéla              
                 
                 
Čtyřhra muži              
Waliszewski Marek Matuš Vojtěch          
Kraus Martin Kostka Jaromír          
Petruška Ondřej Oswald Michal          
Kozel Antonín Bojda Petr          
Glac Samuel Danys Jakub          
Hrazdíra Patrik              
Vařák Boris              
Gratza Matyáš              
Čermák Filip              
Kašpárek Adam              

Formulář přihlášky

Email: *
Klub: *
Jméno / příjmení / datum narození hráčů: *
Opište číslo
TOPlist