aktualizováno: 18.09.2019 09:19:59

Sportovní klub Badminton Boreček Opava

Přihlášky

 Opava sobota 7. září 2019

GPC U15

Hrazdíra Patrik Sokol Židlochovice
Waliszewski Marek TJ Sokol Klimkovice
Matuš Vojtěch BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Glac Samuel BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Oswald Michal TJ Sokol Klimkovice
Danys Jakub BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Durčák Ondřej TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Kostka Jaromír TJ Sokol Klimkovice
Petruška Ondřej TJ Sokol Klimkovice
Gratza Matyáš SK Badminton Boreček Opava, z.s.
Bojda Petr TJ Slavoj Český Těšín
Kozel Antonín TJ Slavoj Český Těšín
Vařák Boris TJ Sokol Klimkovice
Kupec Ondřej TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Kraus Martin TJ Sokol Klimkovice
Čermák Filip BK Kopřivnice, z.s.
Kašpárek Adam BK Kopřivnice, z.s.

 

Hrdinová Zuzana BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Helešicová Barbora BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Špačková Adéla BK Kopřivnice, z.s.
Pawliková Veronika TJ Slavoj Český Těšín
Šimonová Tereza SK Badminton Boreček Opava, z.s.
Cekotová Klára SK Badminton Boreček Opava, z.s.
Dvorníková Emma TJ Sokol Klimkovice
Kniezková Kateřina TJ Slavoj Český Těšín
Grednerová Sarah BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
Šuhajová Lucie BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.
   

 

Mix         Čtyřhra ženy      
Hrdinová Zuzana Glac Samuel   Šimonová Tereza Cekotová Klára  
Pawliková Veronika Bojda Petr   Pawliková Veronika Kniezková Kateřina  
Cekotová Klára Gratza Matyáš   Grednerová Sarah Šuhajová Lucie  
Dvorníková Emma Kostka Jaromír   Hrdinová Zuzana Špačková Adéla  
Kniezková Kateřina Kozel Antonín   Dvorníková Emma      
Hrazdíra Patrik Špačková Adéla            
Grednerová Sarah                
Šuhajová Lucie                
                   
                   
                   
                   
Čtyřhra muži                
Waliszewski Marek Matuš Vojtěch            
Kraus Martin Kostka Jaromír            
Petruška Ondřej Oswald Michal            
Kozel Antonín Bojda Petr            
Glac Samuel Danys Jakub            
Hrazdíra Patrik Durčák Ondřej            
Gratza Matyáš Kupec Ondřej            
Kašpárek Adam Čermák Filip            
Vařák Boris                
TOPlist